Taniec, mowa ciała

Ratoath

09 Nov 2019 // 17:00 GMT

Tell your friends:

„Taniec, mowa ciała”
Uzdrawiający ruch spontaniczny, odblokowujący zapisane w ciele traumy.

Z pośród różnych dróg, wybrałam drogę z miłości do natury i człowieka określaną Naturopatią. Wybrałam studia medycyny naturalnej, aby zgłębić i poznać sekrety ludzkiego organizmu. Pracę ciała fizycznego, organów, systemów. Biochemię, neurologie, ale i psychikę, energetykę.
Specjalizacje odżywianie, aby zdobyć wiedzę o pożywieniu, roślinach, ziołach, które wspierają procesy uzdrawiania organizmu.
Z początku zdobywałam tą wiedzę z osobistego powodu, ucząc się na swoim doświadczeniu i uzdrawiając siebie na podstawie przekazywanej wiedzy i zaufaniu wewnętrznemu wiedzeniu.
Przeszłam ten kilkuletni proces powracając do pełni zdrowia. Otrzymując z niego cenną myśl - że zdrowie może pojawić się tylko tam, gdzie jest autentyczność. Więc trzeba wyzbyć się wszystkiego, co nie jest nami. Natura ten proces wspiera adoptując się do tego, czego organizm potrzebuje.
Proces zdrowienia wspiera praca z ciałem. I właśnie taniec, wprowadzanie ciała w ruch jest organicznym wyrażeniem pomagającym uzdrowić siebie.


Tematyka spotkania:

Zatrzymamy się w codzienności, by odkryć, dotknąć i uwolnić po przez ruch spontaniczny niewyrażone emocje, które stworzyły blokady energetyczne w ciele, manifestując nierównowagę (chorobę)

1. Będziemy pracować z ćwiczeniami uwalniające traumy z ciała stosując technikę TRE.
2. Rozciągniemy ciało równoważąc przepływ żywiołów
3. Będziemy słuchać wewnętrznego przewodnika i podążać za głosem swojej intuicji, opowiadając swoją historię po przez taniec
4. Będziemy ruszać biodrami w tańcu spontanicznym, energetycznym, oddychać i medytować aktywnie. Odreagowywać napięcia, relaksować się, rozluźniać, wyrażać swoją artystyczną część siebie, rozmawiać w kręgu i pracować w mniejszych grupach
5. Wyzwolimy energię sił życiowychWarsztat poprowadzi

Anna Ras Menet - Naturopata dietetyk, Terapeutka pracy z ciałem. Autorka bestsellera „Kobieta w związku z naturą”. Od najmłodszych lat tancerka. Szanuje i docenia drogę, którą wybrała. Jest nią silne i świadome połączenie z naturą, która ofiaruje wszystko to, czego Człowiek potrzebuje dla zdrowia, do życia. W 2016 roku ukończyła w Dublinie College of Naturopathic Medicine. Zajmuję się promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia. Opowiada, jak uruchomić naturalny potencjał, który posiada żywy organizm do samouzdrawiania.
Prowadzi warsztaty w kilku miejscach Europy, podczas których uwalniają się energie sił życiowych, a uczestnicy siebie uzdrawiają.
Współprowadziła warsztaty dla kobiet z Agnieszką Maciąg, Agnieszką Cegielską. Prowadzi wykłady podpowiadając, jak kreować pełnię zdrowia. Przeprowadza indywidualne sesje i konsultacje, z których pacjenci wracają napełnieni – jak sami określają „czystą energią” a wprowadzenie w życiu indywidualnie dobranych „zaleceń” przynosi korzyści w strefie zdrowia.
Na podstawie swoich odczuć i wnikliwego obserwowania świata natury i człowieka, spisuje myśli, którymi dzieli się z tobą.
Pomaga ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz Siebie.

Spotkanie, w którym to Ty jesteś głównym bohaterem spektaklu, uwalniającym prawdę uczuć swojego serca. Uzdrawiając siebie, dając sobie czas, wyzwalając autentyczność.


Cena udziału w warsztatach:
Całość 80€
Obowiązuje bezzwrotna zaliczka 40€
Jeśli grupa się nie uzbiera i warsztat się nie odbędzie, zaliczka pozostanie zwrócona w całości.
Resztę kwoty będzie można uregulować na miejscu.
Podczas warsztatu, będzie możliwość nabyć z dedykacją książkę mojego autorstwa „Kobieta w związku z naturą” Koszt 10€Opinie uczestniczek po warsztatach:
Przeprowadziłaś mnie Kochana przez wymagającą ode mnie wielkiej odwagi podróż. Nie spodziewałam się, że wejdę w nią tak głęboko! Stała się dla mnie moją bezcennością, skarbem, nowym początkiem. Bardzo pomogło mi Twoje zdanie: "Miarą Miłości do siebie jest to, kiedy przestajemy oceniać innych" Dla mnie stało się ono moją własną deklaracją.
Jestem tu po to, by uznać siebie każdą, dającą sobie przestrzeń, słuchającą swoich potrzeb i szanującą własne chęci i ograniczenia. Wielki bezcenny pierwszy raz, kiedy w wyrażeniu swego gniewu i złości, zobaczyłam swoją siłę, odwagę. Zobaczyłam, że to ja jestem od tych uczuć większa! Zobaczyłam, że potrafię dać im przestrzeń i uznanie, a kiedy przychodzi czas, by je w sobie wyciszyć to spokojowi w sobie nadaję moc.
Karolina

Dziękuje Aniu za stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla każdej z nas, za prowadzenie, za twój dotyk i za to ze potrafisz swoim spojrzeniem dotknąć głęboko naszej duszy... i za to ze nie dyktujesz, nie zmuszasz, nie trzymasz się sztywnych ram... Dziękuje Wam dziewczyny za ta wspaniałą kobiecą energie, za te wszystkie emocje które mogłyśmy wspólnie wyrazić: śmiech, łzy, radość i krzyk (z którym ja mam ogromny problem... no bo jak to tak wykrzyczeć co się ma w duszy ... ale poszło, uszło i ulżyło!).
Dziękuje!

The Yoga Room

GG5Q+37 Ratoath, County Meath,

Ratoath

Get in Touch

Naturopata dietetyk, terapeutka pracy z ciałem, pisarka.

Follow us: