Alchemiczna metamorfoza Motyla

online

08 Dec 2019 // 19:00 GMT

Tell your friends:

Venue seats plan:

mBooked.com, Alchemiczna metamorfoza Motyla, online, Anna Ras Menet

Wiesz, tak wiele już wiesz - co jeść, a czego nie jeść. Jak się naturalnie suplementować, jakie leki zażywać. I że nie możesz się stresować, a koniecznie relaksować. Oddychać, medytować i wiele, wiele innych technik, zaleceń, terapii. Lecz pomimo stosowania się do zaleceń wciąż kręcisz się po kole zmieniając: leki, suplementy, diety, terapie, terapeutów, lecz wciąż nie odzyskując zdrowia?

Na podstawie wiedzy przekazywanej. Na podstawie mądrości wyczytanej w księgach, praktyk i konsultacji z pacjentami. Na podstawie własnego doświadczenia, odzyskiwania zdrowia przez pacjentów, ułożyłam „Alchemiczną metamorfozą Motyla” przywracania zdrowia tarczycy, zdrowia ciała i emocji.

 

Wiedza, którą się z tobą podzielę odnosi się do wspierania zdrowia ciała, emocji.

Prowadząc stacjonarne wykłady, warsztaty, konsultacje, wciąż otrzymuję wiele zapytań, czy będą wykłady online, bo nie każda z Was może wziąć udział w spotkaniu stacjonarnym. Zatem postanowiłam wyjść przeznaczeniu naprzeciw i zorganizować pierwsze wirtualne „Opowieści o zdrowiu”.

 

Pracując z pacjentami na sesjach indywidualnych, najczęstszym przypadkiem, który wprowadzamy w proces zdrowienia jest układ hormonalny. W tym niedoczynność tarczycy, Hashimoto.

Podczas wykładu opowiem i przedstawię, że uzdrowienie tarczycy jest możliwe – pracuje z pacjentami, którzy po długich latach farmakologicznego leczenia, wprowadzając konsekwentnie i wytrwale zmiany w stylu odżywiania, stylu życia, wpierając się cennymi skarbami ze świata natury powrócili do zdrowia. 

 

Jeśli zmagasz się z nierównowagą hormonalną, zaburzeniami pracy gruczołów tarczycy, niestabilnością emocjonalną. Jeśli chciałabyś posłuchać o naturopatycznych ścieżkach kierujących do zdrowia. Lub, jeśli chciałabyś otrzymać inspirującą, cenną wiedzę, dawkę żywej energii, serdecznie zapraszam na wykład.

 

Tematyka wykładu

- Metamorfoza Motyla

- Naturopatyczna droga do zdrowia

- Oczyszczanie ciała, wyrażanie emocji

- Odżywianie ciała, uzdrawianie siebie

- Naturalna suplementacja

- Roślinny adoptogenne

- Wewnętrzna alchemia

- I o tym co napłynie od was. Będę odpowiadać

 

Koszt wykładu 30zł  

Płatne przez stronę

Lub jeśli chcesz wpłacić bezpośrednio na konto polskie, lub zagraniczne skontaktuj się ze mną, a podam numer konta.

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz „kluczyk” link do zamkniętej grupy na FB, w której będą zbierać się słuchacze „Opowieści o zdrowiu”.

W grupie możesz zaznaczać swoją obecność, zadawać pytania. Chciałabym wnieść wiedzę, której potrzebujesz, która Ciebie zainspiruje i pomoże wprowadzić sprzyjające Twojemu zdrowiu zmiany. Dlatego wszelkie zapytania, mile widziane.

Jeśli nie możesz być na żywo na wykładzie, nic nie szkodzi. Wykład pozostanie w prywatnej grupie uczestników i będziesz mogła odtworzyć go w dowolnym, dogodnym dla Ciebie terminie.

 

Zastrzegam sobie możliwość przełożenia wykładu na inny termin, gdyby strona techniczna FB odmówiła współpracy.

 

 

Wykład poprowadzi

Anna Ras Menet

Naturopata dietetyk, Terapeutka pracy z ciałem. Autorka bestsellera „Kobieta w związku z naturą”. Od najmłodszych lat tancerka.

Szanuje i doceniam drogę, którą wybrałam. Jest nią silne i świadome połączenie z naturą, która ofiaruje wszystko to, czego Człowiek potrzebuje dla zdrowia, spokoju i życia. W 2016 roku ukończyłam w Dublinie College of Naturopathic Medicine. Zajmuję się promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia. Opowiadam, jak uruchomić naturalny potencjał, który posiada każdy żywy organizm do samouzdrawiania. 
Prowadzę warsztaty, wykłady już w kilku miejscach Europy, podczas których uwalniają się energie sił życiowych. Dzielę się cenną, naturalną wiedzą, która pomaga wprowadzić w codziennośĆ styl życia i odżywiania, przyczyniając się do zdrowia ciała i emocji. Współprowadziłam warsztaty dla Kobiet z Agnieszką Maciąg, Agnieszką Cegielską.

Przeprowadzam indywidualne sesje i konsultacje, z których pacjenci wracają napełnieni – jak sami określają „czystą energią” a wprowadzenie w życiu indywidualnie dobranych „zaleceń” przynosi korzyści w strefie zdrowia.
Na podstawie swoich odczuć i wnikliwego obserwowania świata natury i człowieka, spisuje myśli, którymi dzielę się z tobą. Czasami słowa to za mało, aby wyrazić stan odczuć, których doświadczam. Wtedy tańczę.
Pomaga ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz siebie. 


Opinie uczestniczek po warsztatach, wykładach, konsultacjach:

 

Spotkanie z tobą pozwoliło mi zajrzeć w 
siebie. Fascynująca przygoda (...) Nadmienię, że TSH w normie bez leków od 3 m-cy po 15 latach! Przeciwciała anty TPO z 300 na 80, miałam być na twoich warsztatach, poprowadziła mnie tam intuicja.

Ewelina

 

Przepiękny warsztat, który inspiruje do zdrowego I zgodnego z sobą życia. Zachowanie balansu w zdrowym odżywianiu & emocjonalnym katharsis pozwala Nam się czuć lekkimi i spełnionymi. Warsztat z Ania otworzył mi oczy, w jakich sytuacjach tak naprawdę same atakujemy siebie i jakie ma to konsekwencje na nasze zdrowie I sytuacje życiową. Jestem wdzięczna za ten wykład, Dziękuję Ci Aniu z całego serca.

Ania

 

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Doceniam profesjonalne i fachowe podejście (przed konsultacją wywiad, a po konsultacji przygotowany przez Ciebie protokół z zaleceniami).  Dzięki konsultacji jestem bardziej świadoma co nie służy mojemu zdrowiu, co nie jest dla mnie dobre i na pewno z większą uwagą i dbałością przygotowuję posiłki dla siebie i mojej rodziny. Zalecenia, które od Ciebie otrzymałam i systematycznie stosuję sprawiają, że czuję się dużo lepiej, przede wszystkim lekko, spokojnie, mam więcej energii, czuję w sobie przestrzeń. Atmosfera konsultacji wspaniała, zaimponowała mi Twoja otwartość, dzięki czemu czułam się bardzo swobodnie :-)

Maria

online

wykład przez internet,  online,

online

Get in Touch

Naturopata dietetyk, terapeutka pracy z ciałem, pisarka.

Follow us: